Türkiyenin Paylasim PlatFormu
Merhaba Ziyaretçi Formumuzdan Daha İyi Yararlanabilmen İçin Üye Ol...
Merhaba Ziyaretçi Formumuzdan Daha İyi Yararlanabilmen İçin Üye Ol...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İYİ FORUMLAR,İYİ EGLENCELER...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun salonu

Kendi Modanızı Yaratın..

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Ruh Hali : 15
Rep Gücü Rep Gücü : 18168
Rep Puanı Rep Puanı : 10

Kendi Modanızı Yaratın.. Empty
MesajKonu: Kendi Modanızı Yaratın..   Kendi Modanızı Yaratın.. I_icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 11:25 am

Forumdaki Konularda Gördüğüm Kadarıyla ve bana gelen pm lerden anladığım kadarıyla baya merak edilen bi konu .dxt edit.Herkes kendisi yapabilsin diye açıklayıcı bi anlatım yaptım kendimce.

Gerekli Program: http://rapidshare.com/files/139007914/N3TexViewer.7z.html (Virüssüz Kendi Uploadım)

İlk Olarak Programın Resimli Anlatımı:

Dxt Dosyasını Dosya> Aç diyerek seçebilir veya resimdeki gibi açabilirsiniz:
Kendi Modanızı Yaratın.. 80681xz5
Açtığınız Dosyanın Üzerinde Oynama Yapabilmek İçin resimde gösterildiği gibi bmp ye dönüştürmeniz gerekiyor:
Kendi Modanızı Yaratın.. 99692fx4
Kendi Modanızı Yaratın.. 55803oz2

Resmin Üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yaptıktan sonra Araçlar> Dosyadan Ekle seçeneğiyle dosyayı seçin.seçtiğiniz dosyanın hemen yanında .dxt uzantılı olarak cıkacaktır:

Kendi Modanızı Yaratın.. 78494gj5
Not: Tek Tek İstediğiniz dxtleri bulmak zor olabilir bunun için menüden Toptan Aç diyerek mesela İtem klasöründeki herhangi bir .dxt dosyasını seçerek o klasördeki bütün dxt dosyalarını bi anda bmp ye çevirebilir istediğinizi daha kolay bi şekilde bulabilirsiniz

Photoshop 1-2 yöntem:

(Resimde Warior Shell Kolluk Örnek Veriyorum).Renklendirmek İstediğiniz Alanı İlk Olarak Herhangi Bi Seçim Aracı İle Seciyoruz ve İmage>Adjustements>Photo Filter Bölümüne Giriyoruz.
Kendi Modanızı Yaratın.. Adszbr2wm0
Kendi Modanızı Yaratın.. Adsz2an1kp3
Kendi Modanızı Yaratın.. Adszwe8sv6
Bu yöntemin bilinmesi bile baya işe yarıyacaktır.Kolay renklendirme yapmanıza yarar.

Not2:Kalkanlar, Karakter Yüz Tipleri vs. resimlerin yarısı verilir.Siz verilen yarısına ne yaparsanız diğer yarısıda aynı şekilde oluşacaktır
Kendi Modanızı Yaratın.. 12qx7du8
Bütün düzenlemeleri yaptıktan sonra resmi yukarda gösterilen şekilde tekrar .dxt formatına dönüştürüp resmin orjinal ismini yazdıktan sonra gerekli dosyanın içine atın.

Kendi Modanızı Yaratın..
1 sayfadaki 1 sayfası